Partnerzy

Partnerzy

Oferta Intersys w zakresie prowadzenia biznesu stanowi kompletny i wzajemnie uzupełniający się zestaw rozwiązań. Proponowane przez nas rozwiązania utożsamiane są z najnowszymi światowymi trendami jednocześnie reprezentują technologię poparte wieloletnią sprawdzoną praktyką gospodarczą. Nasze rozwiązania należą do uznanych i rekomendowanych. Naszymi partnerami
w zakresie rozwiązań dla biznesu są Microsoft, Solemis Group, SalesManago.

undefined

Platformę systemową do budowy naszych rozwiązań stanowią systemy Microsoft. Wysoka jakość platform systemowych Microsoft pozwala na skuteczną i bezpieczną realizację oferowanych rozwiązań. Posiadany przez nas tytuł Microsoft Gold Certified Partner zapewnia profesjonalną realizację wszelkich projektów wykorzystujących technologie Microsoft.

undefined

Od 2005 roku współpracujemy z firmą Solemis Group S.A. w zakresie rozwiązań typu Business Intelligence. Są to systemy coraz chętniej stosowane przez polskie przedsiębiorstwa w zakresie optymalizacji już wykorzystywanych rozwiązań biznesowych. Ich zasadniczym przeznaczeniem jest szybkie dostarczanie właściwych informacji do podejmowania decyzji. W ofercie Intersys w tym zakresie znajdują się dwa produkty tej klasy: PROPHIX oraz TARGIT.

 

undefined

Współpracujemy z firmą Benhauer Sp. z o. o. w zakresie systemów klasy Marketing Automation. Są to rozwiązania umożliwiające identyfikacje osób wchodzących na strony www naszych kontrahentów i monitorowaniu zachowań ich potencjalnych klientów. Rozwiązanie zaproponowane przez firmę Benhauer Sp. z o. o. automatyzuje i spersonalizuje procesy marketingowe realizowane w kanałach e-Mail Marketing, sprzedaży bezpośredniej czy w kanale mobilnym.

 

undefined

Współpracujemy z firmą QBS group. To największa i najszybciej rozwijająca się międzynarodowa sieć Partnerów Microsoft Dynamics. Wspierają partnerów handlowych i ISV w zwiększaniu przychodów i obniżaniu niepotrzebnych kosztów, a co za tym idzie - zwiększaniu wydajności całego przedsiębiorstwa. To oficjalny dystrybutor produktów typu VAD Microsoft Dynamics dla małych i średnich firm. Obecnie wspierają ponad 350 partnerów w 15 krajach.