Referencje

Referencje

„Poszukiwaliśmy elastycznych, dostępnych z dowolnego miejsca oraz łatwych w obsłudze rozwiązań, które oferowałyby nam szybki wgląd w potrzebne informacje w dowolnym miejscu i czasie. Miały one przy tym ułatwiać komunikację oraz usprawniać działania sprzedażowo-marketingowe”

„Microsoft Dynamics CRM systematyzuje informacje o klientach i dostarcza dane na temat ich zamówień umożliwiając naszym pracownikom ich profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. System wspiera handlowców w całym procesie sprzedaży i pozwala im wykorzystywać pojawiające się okazje sprzedażowe. To zdecydowanie sprzyja rozwojowi naszego biznesu”

„Microsoft Dynamics CRM zautomatyzował szereg powtarzalnych procesów, zwiększając efektywność naszych pracowników. Co ważne, system pozwala kontrolować nie tylko zadania wykonywane przez poszczególnych handlowców i konsultantów, lecz także śledzić realizację całych projektów, co ma duże znaczenie w zapewnianiu naszym klientom obsługi na najwyższym poziomie”

 

„Dzięki funkcjonalnościom systemu Microsoft Dynamics CRM, jak również rozwiązaniom specjalnie zaprojektowanym przez firmę Intersys, wyraźnej poprawie uległa obsługa potencjalnych wystawców i odwiedzających targi. Zastosowanie zintegrowanego rozwiązania wpłynęło również na szybsze przetwarzanie danych oraz na ich większą spójność”