Hosting CRM i Private Cloud

Hosting CRM i Private Cloud

Coraz częściej firmy poszukują rozwiązań, które są wydajne, elastyczne i dają możliwość dostępu z każdego miejsca. W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów Intersys Sp. z o. o. proponuje rozwiązania oparte o model dostarczania nowoczesnego oprogramowania w postaci usług.

Hosting aplikacji to model umożliwiający korzystanie z najnowszych rozwiązań informatycznych, programów i aplikacji bez konieczności ich zakupu.

Hosting w modelu ‘SaaS’ (Software as a Service) zakłada cykliczne opłaty (abonament) za dostęp do programu, tym samym staje się dla użytkownika stałym wydatkiem, a nie jednorazowym kosztem w momencie zakupu. Klient sam ustala liczbę użytkowników, którzy mają dostęp do systemu i na tej podstawie wnosi miesięczne opłaty abonamentowe za wynajem systemu. Opłaty w tym modelu są uzależnione od faktycznie wykorzystywanych programów, umożliwiając dostosowanie ich skali do przychodów nawet w danym miesiącu.

Powierzając aplikację do utrzymania firmie zewnętrznej oczekujesz jej całościowej dostępności. Liczysz na stały monitoring serwerów i aplikacji, backup danych, stałe udoskonalanie procedur to wszystko i wiele więcej jesteśmy w stanie Państwu zapewnić. Oferujemy również dostosowanie poszczególnych produktów w hostingu do indywidualnych potrzeb Klienta.

Powierzenie nam w hosting aplikacji Państwa firm jest dobrą inwestycją na przyszłość.

Zalety Hostingu

  • niskie koszty miesięcznych opłat abonamentowych
  • ciągły dostęp do najnowszych wersji oprogramowania
  • dostęp do aplikacji z każdego miejsca
  • łatwość użytkowania
  • dostęp do najnowszych technologii biznesowych
  • przewidywalność ponoszonych kosztów w systemy informatyczne
  • eliminuje koszty wymagane do zakupu, wdrożenia i utrzymania systemu.

Informacje szczegółowe znajdują się na stronie www.ocenter.pl/