Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV

Zintegrowane Informatyczne Systemy Zarządzania to rozwiązania służące do pełnego i wieloaspektowego zarządzania przedsiębiorstwami.

Zintegrowane Systemy Informatyczne Zarządzania (ERP) wspomagają wszystkie szczeble zarządzania i dotyczą większości procesów podstawowych i pomocniczych zachodzących w przedsiębiorstwach (m.in. procesów wytwórczych, logistycznych, handlowych, finansowych, czy kadrowych). Informacje gromadzone na poziomie operacyjnym dostarczają wiedzy w zakresie kondycji przedsiębiorstwa na poziomie taktycznym (poszczególne obszary funkcjonalne przedsiębiorstw), czy strategicznym (całość organizacji). Produktem oferowanym przez Intersys w tym obszarze jest Microsoft Dynamics NAV.

System Microsoft Dynamics NAV to ekonomiczne i łatwe do wdrożenia rozwiązanie, przystosowane także do funkcjonowania w Internecie. System posiada bardzo bogaty zestaw funkcji: zarządzanie finansami, kadrami, sprzedażą, zakupami, magazynami, produkcją, serwisem, współpracą z partnerami czy zasobami, zleceniami oraz projektami. System zapewnia łatwy i intuicyjny dostęp do wszystkich informacji niezbędnych przy prowadzeniu firmy.

System pozwala na bezpośrednią integrację z pakietem MS Office (Word, Excel czy Outlook). Nowoczesne rozwiązania typu e-biznes umożliwiają pracę przy pomocy przeglądarki internetowej oraz elektroniczną wymianę dokumentów (EDI).

Rozwiązanie Microsoft Dynamics NAV umożliwi ci dostęp do funkcji niezbędnych dziś przy prowadzeniu biznesu, a także do nieograniczonych możliwości na przyszłość.