Office 365

Office 365

 

Wykorzystaj w pełni Office z nowymi funkcjonalnościami chmury. Kupując Office 365 otrzymujesz zawsze aktualną wersję pakietu aplikacji Office, który zawiera:

undefined

Outlook Zarządzaj swoją pocztą email, spotkaniami, kontaktami i zadaniami do wykonania. Outlook jest głównym narzędziem do Twojej komunikacji z klientami, czy współpracownikami.

undefined

Word Twórz stylowe dokumenty i korzystaj z nowych możliwości edycji na urządzeniach dotykowych.

undefined

PowerPoint Twórz piękne prezentacje, współpracując przy tym z innymi osobami. Narzędzia prezentacyjne pomogą Ci przekazać Twoje idee i zaimponować widowni.

undefined

OneNote Wszystkie Twoje notatki w jednym miejscu, zawsze z Tobą. OneNote to Twój cyfrowy notatnik do zapisywania zadań do wykonania, notatek ze spotkań i wszystkiego innego, co chcesz zapamiętać.

undefined

Excel oferuje Ci intuicyjne scenariusze analizy danych. Szybko poznasz nowe sposoby wizualizacji danych i zobaczysz swoje informacje w nowym świetle.

undefined

Publisher Użyj przyjaznego, prostego narzędzia do tworzenia i udostępniania profesjonalnych, spersonalizowanych publikacji, które przyciągają uwagę i odnoszą skutek.

Wraz z usługą Office 365 otrzymujesz najnowsze aplikacje Office i dużo więcej.

undefined

W sercu usługi jest pakiet Office – dobrze znane aplikacje Office, używane przez firmy na co dzień. Teraz są one dostępne jako usługa w chmurze, dzięki czemu są zawsze aktualne. Jednak usługa Office 365 to dużo więcej. Oznacza ona udostępnienie dowolnej wielkości organizacjom usług dostępnych do tej pory dla dużych przedsiębiorstw – począwszy od spotkań online, poprzez udostępnianie dokumentów, po usługi poczty e-mail klasy biznesowej.