Blog

Junior Account Manager / Junior Inside Sales

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. IS_JAM/2021

Twoje zadania:

  • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł potencjalnych Klientów oraz rozwój już istniejących kanałów
  • Weryfikacja telefoniczna pozyskanych przez dział marketingu potencjalnych Klientów
  • Aktywne pozyskiwanie potencjalnych Klientów poprzez LinkedIn oraz strony internetowej
  • Budowa baz telemarketingowych
  • Wsparcie działu sprzedaży w zakresie budowy lejka sprzedażowego
  • Aktualizacja materiałów sprzedażowych
  • Wsparcie działu sprzedaży oraz marketingu w innych działaniach bieżących

Czego oczekujemy:

  • Lekkość w komunikacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoki poziom niezależności i samodzielności w działaniach
  • Kreatywność i proaktywność w poszukiwaniu nowych sposobów na realizację celów
  • Zdolności do samoorganizacji
  • Zaangażowanie i chęć do samorozwoju

Dodatkowe atuty, które docenimy:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom komunikatywny)
  • Doświadczenie w sprzedaży lub telemarketingu B2B na rynku IT
  • Znajomość aplikacji biznesowych Microsoft: Dynamics 365 Sales, Customer Service, Marketing, Business Central, Power Platform

Co oferujemy:

  • Wszystkie atuty firmy Intersys wymienione w zakładce Kariera
  • Adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie
  • Bardzo duży poziom niezależności oraz możliwość zdobycia doświadczenia w najszybciej rozwijającej się branży IT
  • Pracę z doświadczonym i młodym zespołem, w świetnej atmosferze
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Możliwość rozwoju u jednego z największych partnerów Microsoft
  • Możliwość pracy hybrydowej (łączona praca z biura i domu)
  • Możliwość niepełnego etatu – zapraszamy studentów!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: sales@intersys.pl z tematem o treści IS_JAM lub złożenie aplikacji poprzez portal Pracuj.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Intersys Group sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).